Karpos - marka dla wspinaczy
Poszukujesz dla siebie idealnej odzieży na wspinaczkę? Włoska firma Karpos to więc wybór odpowiedni dla Ciebie. Sprawdź, co wyjątkowego jest w produktach tej marki!
2018-07-06, 08:41

Karpos - stworzona dla wspinaczy

Wiele razy podkreślaliśmy, że kluczową kwestią podczas każdej górskiej wyprawy jest odpowiednia odzież. Nie inaczej jest również i tym razem. Na szczególną uwagę zasługują ubrania, które powinny wybrać osoby uprawiające wspinaczkę. Niezwykle istotne jest, by odzież była niezwykle wygodna, by nie krępowała absolutnie żadnych ruchów. Dodatkową zaletą będzie zaawansowanie technologiczne, by zapewnić maksymalny komfort noszenia. Wysoka jakość to również kwestia godna uwagi. Ubrania podczas wspinaczki szczególnie narażone są na zniszczenia, ważne więc by była porządna i trwała. Wszystkie wyżej wymienione cechy spełnia odzież produkowana przez firmę Karpos.

Karpos - cechy charakterystyczne

Jest to oddzielny, włoski brand znanej i lubianej marki Sportful, której produkty przeznaczone są dla osób pasjonujących się wspinaczką. Swoje początki ma u stóp Dolomitów, które są prawdziwym domem wspinaczy. Inspirowana naturą, stromymi ścianami gór i najwyższymi szczytami doskonale rozumie swoich klientów zapewniając im najlepszej jakości produkty. Wszyscy fani wspinaczki znajdą w ofercie tego brandu niepowtarzalne, wygodne spodnie, koszulki oraz kurtki. Rozumiejąc zmieniające się potrzeby i wymagania swojej grupy docelowej, Karpos nieustannie rozwija i udoskonala swoje produkty, dbając o zadowolenie i satysfakcję. Odzież tej marki została tak zaprojektowana, by sprawdzała się w przeróżnych, nawet ekstremalnych warunkach. Miejsca na ubraniach, które są szczególnie narażone na uszkodzenia związane z kontaktem ze skałą zostały dodatkowo wzmocnione, dlatego nie musisz bać się o wystąpienie dziur, czy przetarć.

Brand Karpos jest jedyny w swoim rodzaju. Jego produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających wspinaczy. Nie czekaj - wybierz coś dla siebie.

KONTAKT / AUTOR
Trekmondo
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy